You are currently viewing Aż trudno uwierzyć, że minęło już 9 lat!

Aż trudno uwierzyć, że minęło już 9 lat!

Dokładnie 9 lat temu, w lipcu 2014 roku, do sprzedaży trafiła polska wersja książki Rolfa Kippa – „Najpiękniejszy Biznes na Ziemi”.

Pamiętam to jak dziś, gdy po raz pierwszy otrzymałam tę książkę w wersji angielskiej od Jadzi Drogos i nieśmiało zapytałam mojego syna, czy mógłby ją dla mnie przetłumaczyć, żebym była w stanie naśladować najlepszych i budować swój biznes tak, jak robi to Rolf Kipp.

Po przeczytaniu książki w języku polskim, od razu wiedziałam, że muszę się podzielić tą niesamowitą lekturą z jak największą ilością osób… tylko jak?

???? Po rozmowach z różnymi wydawnictwami, postanowiłam, że jak chcesz coś zrobić dobrze to zrób to sama, dlatego wraz z mężem dodaliśmy wydawnictwo do naszej działalności i ruszyliśmy do pracy. Włożyliśmy w to przedsięwzięcie wiele czasu i wysiłku (nie wspominając już o opłatach za licencję autora czy wydruk książek), ale jestem pewna, że było warto!

Takie doświadczenie okazało się dla mnie niezbędne gdy postanowiłem wziąć przykład z Rolfa i napisałam własną książkę – „Pasja Rodzi Sukces”.

✅ Jeśli jeszcze nie miałaś okazji przeczytać tych niesamowitych książek, koniecznie zaglądnij do naszego sklepu:

https://powerofforever.pl

???? (książki możesz też kupić na allegro z darmową wysyłką) ????