Opinie

W mojej pracy zawsze stawiam na relacje z ludźmi, dlatego jestem dumna i szczęśliwa gdy osoby, z którymi współpracuję piszą o mnie tak wspaniałe rzeczy. 

Jeśli zastanawiasz się czy warto rozpocząć ze mną współpracę, dowiedz się jak oceniają mnie inni i skorzystaj z ich relacji aby przekonać się, że warto.

Maria Grotyńska

Przeczytaj opinie o mnie:

„Dlaczego uwielbiam marketing sieciowy? Bo można spotkać i pracować z tak cudownymi osobami jak Maria Grotyńska! Marylę poznałam 8 lat temu na premierze mojej książki w Krakowie, Jest to kobieta ambitna, niesamowicie mądra, otwarta i z mistrzowską dyplomacją pracuje od 28 lat ze swoją strukturą w Forever.

To Maryla od początku uczestniczyła we wszystkich szkoleniach MBMLM (moja absolwentka cyklu warsztatów MBMLM), które prowadziłam w Krakowie i nie tylko 😉. Jestem niesamowicie dumna i wdzięczna za to, że współpracujemy i znamy się już tyle lat ‼️

Maryla to niesamowita kobieta, która jako Polka zbudowała najprężniej rozwijającą się strukturę w Ameryce w firmie Forever👍🤩 A ja już wiem jakie dalsze sukcesy się szykują u niej 🤩👏 Cudownie!”

alina2

dr Alina Vogelgesang

„Czy zawsze dostajemy to czego chcemy?
W rzeczywistości dostajemy to, na co pracujemy, z pełnym zaangażowaniem. Do długofalowego sukcesu, nie ma dróg na skróty. Jeśli masz marzenia i czegoś bardzo pragniesz to działaj, pracuj z pasją.

Marylę poznałam 26 lat temu w Forever. W kolejnych latach słuchałam jej wykładów, szkoleń, byłyśmy razem na wielu zjazdach i wydarzeniach, podróżach z Forever. Maryla to urocza, przyjazna kobieta, która inspiruje mnie od wielu lat. Książkę „Pasja Rodzi Sukces” pochłonęłam zaraz po spotkaniu Success Day i polecam każdemu przeczytać o życiu, biznesie i pracy z pasją.

To historia rozwoju kobiety, która inspiruje i motywuje innych do wykorzystania własnego potencjału. Wzruszałam się podczas czytania, Marylko tą książką przywołałaś wspomnienia mojej 26 letniej podróży z Forever. Życzę Ci cudownych kolejnych Managerów i jak najszybciej Diamenta. Dziękuję.”

ja

Jadwiga Adamczyk

„Panią Marię poznałam równe 3 lata temu, na pierwszych wykładach na jakich byłam, organizowanych przez Forever na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.
Pierwsza myśl – piękna, zadbana, bogata, jakby grała główną rolę w Dynastii (czy ktoś jeszcze pamięta Carringtonów?) ☺️

A potem była pierwsza rozmowa, kolejne szkolenia w Czechach, w Krakowie, kolejne spotkania u nas na Podbeskidziu i to ostatnie spotkanie w Warszawie, gdzie z całą świadomością mogę powiedzieć, że Marylka to jedna z najbardziej fascynujących osób, jakie dane mi było poznać 🙂 I zawsze lubię powtarzać, że mam niezwykłe szczęście do ludzi 😍 tak jest!

A co tak najbardziej mnie w Niej zawsze urzeka? Jej pokora! Tak! Ona się nieustannie uczy! A tylko człowiek pokorny i mądry przyjmuje ciągle postawę ucznia (głupiec uważa, że już wszystko wie)….”

jk

Jola Kędzior

„Chciałam podziękować za wszystkie lekcje jakie mam od Pani, nawet pamiętam Pani pierwsze szkolenie, które zobaczyłam lata temu. Obraz z tego szkolenia mam jeszcze do tej pory przed oczami i to, co Pani mówiła, proszę mi wierzyć, zostało mi na zawsze w sercu. To była lekcja, która będzie ze mną na zawsze.

To co Pani robi, to przede wszystkim inspiracja reszty, nas kobiet na całym świecie. To co mi dało Forever to nie tylko ekstra pieniądze, jakieś tam benefity, wycieczki, ale też rozwój osobisty. A dla mnie to jest coś niesamowitego.

Jestem po studiach w Polsce i pracowałam na różnych pozycjach. Od pracy w sklepie po pomoc nauczyciela w lokalnej amerykańskiej podstawówce. To ile się nauczyłam właśnie przez rozwój osobisty w marketingu sieciowym i współpracę z Forever, jest nie do opisania. Żadna pozycja, żaden etat w moim życiu, nie dał mi tego co mi właśnie dało Forever. Bardzo dziękuję.”

md

Monika Danko

„Ponieważ znam Marię osobiście, mam prawo żywić głębokie przekonanie, że sukces jaki osiągnęła, zawdzięcza swej osobowości przepełnionej pozytywnym myśleniem, działaniu z wielkim entuzjazmem, chęci wspierania innych osób, a także satysfakcji jaką dają jej przepiękne relacje.”

pps

Paulina Przybytek-Suder

„Nie mogę wyjść z podziwu jaką jest Pani kobietą! Ogromne wrażenie wywarła Pani na mnie za pogodę ducha i radość.

Porywa Pani tłumy z foteli – niesamowita charyzma. Dziś cały dzień siedze i opowiadam o wrażeniach z tego weekendu.”

ebp

Edyta Buro-Prus

„Bądź autentyczna, bądź sobą, nie udawaj kogoś, kim nie jesteś – bardzo ważne przesłanie dla osoby, która jest na początku i tak łatwo jeszcze może się pogubić. Plus mnóstwo cennych informacji. Dziękuję ♥️”

wieske

Katarzyna Weiske

„Dziękuję bardzo ❤️ jest Pani oazą spokoju, konkretną i świetnie przekazuje informacje ❤️”

mm

Marlena Muszyńska

„Bardzo dziękuję Marylko! Jak zawsze, mnóstwo wiedzy z pięknym przekazem.”

wisn

Krystyna Wisniewski

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy wspólnie o Twojej przyszłości.