Poznajmy się

Maria Grotyńska

Przedsiębiorca, lider, trener biznesu o przychodzie międzynarodowym, doskonały mówca oraz erudyta. Magister fizyki, umysł ścisły, absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. 

Od 1995 roku rozwija strukturę marketingu sieciowego w międzynarodowym przedsiębiorstwie zajmującym się sprzedażą produktów aloesowych. W 2021 roku osiągnęła największy sukces od 17 lat – otrzymała awans na stanowisko Diamond-Sapphire Manager, w całej historii firmy w Polsce jest zaledwie drugą osobą, która tego dokonała.

Dzięki swojej ciężkiej pracy, otrzymała aż 9 samochodów od firmy w nagrodę oraz zbudowała największą i najszybciej rozwijającą się strukturę przedsiębiorców w Stanach Zjednoczonych. Wraz ze swoją grupą generuje rocznie obroty na poziomie ponad 12 milionów złotych.

Dlaczego ja?

Bardzo możliwe, że jesteś na tej stronie ponieważ chcesz rozpocząć pracę w marketingu sieciowym i szukasz odpowiedniej osoby, która poprowadzi Cię na tej nowej ścieżce.

To zrozumiałe, że chcesz dołączyć do najlepszego zespołu i tym samym sposobem, zapewnić sobie jak największe szanse na sukces. W pełni to rozumiem i dlatego przygotowałam kilka informacji, które pomogą Ci w podjęciu decyzji.

W internecie można znaleźć wielu „specjalistów” od marketingu sieciowego, którzy twierdzą, że dzięki ich wiedzy, stworzysz dochodowy biznes, ale bardzo często, trudno jest zweryfikować ich sukcesy. Dlatego ja skupiam się jedynie na faktach i moich osobistych osiągnięciach…

A jeśli znasz już marketing sieciowy i chcesz od razu wypełnić aplikację oraz dołączyć do mojego zespołu, skorzystaj z linku poniżej:

Maria Grotyńska - Twoja Pasja Rodzi Sukces