Książka

Maria Grotyńska

Pasja Rodzi Sukces

„Postanowiłam napisać tę książkę, ponieważ chcę przedstawić Ci największe osiągnięcia mojego życia, ale również drogę, którą musiałam przebyć, nie zawsze łatwą.

Chcę podzielić się z Tobą, tym co przeżyłam, aby Twoja podróż w marketingu sieciowym była łatwiejsza, niezależnie od tego, czy już zaczęłaś, dopiero zaczniesz albo zastanawiasz się nad rozpoczęciem swojej przygody w nowym biznesie. Pamiętaj, że nie ma znaczenia to, gdzie się urodziłaś, gdzie mieszkasz, czy jakie masz wykształcenie.

Dodatkowo, zauważyłam, że autorami książek związanych z biznesem i przywództwem zazwyczaj są mężczyźni. Ja, będąc kobietą, chciałabym mieć możliwość przeczytania takiej książki, napisanej przez inną kobietę, która odniosła sukces w biznesie.”

„Mam nadzieję, że mój przekaz – oparty na wielu prawdziwych historiach – będzie dla ciebie prosty i ciekawy, a lektura tej książki sprawi ci przyjemność i zainspiruje do wielu pomysłów oraz działań. W życiu nie wygrywają bowiem najbogatsi, najzdolniejsi, najpiękniejsi czy najmądrzejsi lecz zwyciężają ci, którzy chcą wygrać.”

mg-podpis czarny

Moja pasja do podróży zrodziła się z braku możliwości wyjazdu gdziekolwiek, aż do czasów licealnych. Będąc dzieckiem nie byłam nigdy na żadnej wycieczce, kolonii czy obozie.

Dopiero w liceum, dorabiając sezonowo w Browarze Okocim, po raz pierwszy w życiu zarobiłam swoje własne pieniądze i mogłam pozwolić sobie na wymarzony od lat wyjazd nad polskie morze. I już wtedy, po powrocie z wycieczki, postanowiłam, że moje dalsze życie będzie kręcić się wokół podróży.

Bez znaczenia, jak będzie trudno i jakie przeciwności losu mnie spotkają, odnajdę sposób na to, aby zarabiać na kolejne wyprawy. Dzisiaj wiem, że kiedy wykorzystasz swoją szansę na największym na świecie rozwijającym się rynku, zamienisz swoje życie w arcydzieło.

Przeczytaj opinie o książce
"Pasja Rodzi Sukces"...

„Jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ mam w ręku książkę Marii Grotyńskiej, czyli absolwentki naszej cztero tygodniowej szkoły Love Brand, która właśnie w ramach wypracowywania swojej marki osobistej zdecydowała się napisać książkę o swojej drodze do sukcesu pod tytułem „Pasja Rodzi Sukces”.

Książkę o tym, jaka to wyboista droga – co trzeba przejść, jak ona radziła sobie przez wzloty i upadki. Maria jest niezwykłym liderem. Prowadzi swoje zespoły w Polsce i za granicą. Osiągnęła bardzo wiele, ale jej droga nie zawsze była prosta.

Jedno z haseł, które sobie zanotowałam z tej książki to: „pierwszy milion trzeba stracić„, bo ona wie co to znaczy być w dołkach. Ale wie też, jak wchodzić na szczyty.

Kiedy patrzę na sukces innych, kiedy mam to przekonanie i to gorące uczucie w sercu, że mogłam towarzyszyć w tej drodze, przepłania mnie ogromna duma.

Maria wypracowała całą strategię na swoją markę osobistą, której zwieńczeniem jest właśnie ta książka. Wielkie gratulacje za Twoje osiągnięcia!”

bk

Beata Kapcewicz

„Pasja Rodzi Sukces” to doskonała lektura dla wszystkich, którzy szukają motywacji i inspiracji, aby odnaleźć swoje miejsce w marketingu sieciowym. Autorka, Maria Grotyńska, opisując swoją drogę do sukcesu, krok po kroku, pokazuje jak pracować w tym systemie. Ja, książkę Marii, przeczytałam już 2 razy i ciągle wracam do rad i podpowiedzi, które pomagają mi na co dzień w budowaniu mojej struktury. To doskonała pozycja lidera i praktyka !!!

Tuż przed wyjazdem do Francji dostałam książkę, ze specjalną dedykacją. Książka opisuje drogę do sukcesu jednej z najważniejszych i największych polskich liderek w branży MLM, związanej od wielu lat z Firmą Forever. Ta książka to kobiece spojrzenie na biznes, przywództwo i relacje, dlatego jest doskonałą inspiracja dla kobiet, które chcą czegoś więcej w życiu, niż tylko praca-dom-dom-praca.

Oczywiście, panowie, którzy działają w MLM albo chcą zacząć działać, też mogą wiele się z niej nauczyć. Historia opisana w książce to dowód na to, że pasja, zaangażowanie i miłości do ludzi prowadzą do sukcesu. Marylko, gratulacje i wielka wdzięczność!”

jp

Jagoda Pawłowska

„Pasja Rodzi Sukces” to wyjątkowa książka o przepięknej podróży zwanej życiem. Dziękuję Marylko, że podzieliłaś się historią prawdziwą ❤

To książka o pasji… relacjach… podróży… osiąganiu własnych celów, spełnianiu własnych marzeń, o sukcesie i radości życia. Poważne tematy, przedstawione z lekkością.

To dla mnie zaszczyt, że mogę Cię znać osobiście. Dziękuję, że mogłam ją przeczytać. Wdzięczność ogromna, że mogłam umieścić swoją myśl na okładce 🥰 Dziękuję❤”

pps

Paulina Przybytek-Suder

„Skąd czerpać inspirację do działania? Z biografii. Dawniej nie lubiłam ich czytać. Od kilku lat lubię bardzo.
To namacalne przykłady, że się da, że można.
Dla mnie inspiracją do działania w network marketingu jest między innymi książka „Pasja Rodzi Sukces”. Piękne marzenia, mocne dlaczego, konsekwencja, cierpliwość, działanie. Recepta na sukces.

Książka była dla mnie super dawką inspiracji. Że można odnieść sukces, że trzeba mieć wielkie marzenia. I że samo się to nie zrobi, tylko dzięki naszej pracy możemy osiągnąć cele. Dzięki, Maria Grotynska 🌟”

ml

Magdalena Łukasik

Ta niezwykła książka jest o Kimś i o czymś: o Marii i Jej pokorze❤️! Tak! Ona się nieustannie uczy! A tylko człowiek pokorny i mądry przyjmuje ciągle postawę ucznia (głupiec uważa, że już wszystko wie)….

Niewątpliwie największą niespodzianką okazała się dla mnie TREŚĆ! 👌
Bardzo mało przeczytałam w życiu historii / autobiografii innych… Jakoś zawsze wolałam inne treści… Nie mniej – tą czytałam z zapartym tchem… W zasadzie to w dwa popołudnia, po tym, jak przywiózł ją kurier 🙂
Wzruszyła mnie kilkukrotnie! Bardzo…. A ja raczej nie płaczę, czytając…:)

I pewnie, że dobrze czyta się bardzo dużo wartościowych treści o Forever, jednak uważam, że książka jest dla szerszego grona czytelników – po pierwsze dla wszystkich, którzy marzą… którzy marzenia spełniają… którzy mają wyznaczone cele… i którzy te cele konsekwentnie realizują….😍

Książka jest z pewnością warta przeczytania przez osoby, które były lub są w bardzo trudnym momencie swojego życia (z przeróżnych powodów), bo póki życie trwa, wszystko może się jeszcze odmienić na dobre…Ta książka daje po prostu ogrom Nadziei i to takiej przez duże N…❤️

I wreszcie książkę powinni przeczytać wszyscy, którzy potrzebują motywacji we wszelkich działaniach w swoim życiu – naukowych, biznesowych i wszystkich innych, jakie teraz nawet nie przychodzą mi do głowy…☺️
Ze swej strony – bardzo dziękuję Marylko, nie tylko za tą cudną lekturę, ale za to, że mam zaszczyt Cię znać! ❤️

jk

Jola Kędzior

„Wielkie zasłużone gratulacje. Maria Grotynska na podstawie wlasnej historii sukcesu stworzyła podręcznik relacji, tego co w marketingu sieciowym jest podstawą działania. Lektura obowiązkowa ❤️”

bs

Bożena Sadowska

„Wspaniała 🙂 bardzo motywującą i inspirująca lektura… cieszę się bardzo, że ją mam.”

aa

Anna Adamik

„Po przeczytaniu tej książki zrozumiesz, że sukces może osiągnąć każdy kto potrafi pojąć głęboki sens pozytywnej postawy wobec życia. Świadczy o tym droga jaką przebyła autorka, najpierw skromna uczennica, studentka, nauczycielka, a z czasem stała się kobietą bogatą i wolną finansowo.

Potrafiła swoją pasję przekuć w sukces, udowadniając światu że biznes marketingu sieciowego jest doskonałym biznesem dla kobiet.”

alina2

dr Alina Vogelgesang

„Pasja Rodzi Sukces” to lektura obowiązkowa 👍
Książka pełna emocji, pasji, sukcesu 👏👏👏
W Czechach już robi swoją robotę 👍

Dziękujemy Maria Grotyńska, ze możemy korzystać z twojej ogromnej wiedzy i liderstwa”

dz

Dagmar Zmudová

„Brawo Maria Grotyńska ❤️ Cudownie usłyszeć, że Twoja książka „Pasja Rodzi Sukces” znalazła się wśród 3 pozycji wartych przeczytania❗️. Bo to niezwykła książka, podręcznik – jak radzić sobie w MLM i odnosić sukcesy.

I nie przez przypadek mowa o edukacji – w końcu Ty byłaś nauczycielem, a teraz dalej nim jesteś ale jako Światowy Lider Forever ❤️❤️❤️

Ty przez pokazanie nam swojej drogi, własnych przeżyć i udzielenie rad, POMAGASZ aby nasza podróż po MLM była łatwiejsza 😘 To dla mnie zaszczyt, że jestem w Twoim zespole ❤️❤️❤️”

mp

Małgorzata Półtorak

„Wczoraj odebrałam przesyłkę z zamówieniem….
otworzyłam paczkę, przerzuciłam kartkami, ucieszyłam się z pięknego autografu 🌺 i… gdy zaczęłam czytać to… leciała kartka za kartką 📚, świetnie napisana, lekkim językiem… Przeczytałam ją jednym tchem…

Nie kojarzę żadnej książki, żebym w ciągu niespełna kilku godzin przeczytała ją w całości.
Książka pani Marii to piękna historia, rewelacyjny przewodnik dla każdego. Świetny przekaz o naszej pracy w Forever, książka dla wszystkich niedowiarków i przeciwników MLM, to strzał w 10 🎯, cenne wskazówki…
i można tak długo jeszcze wymieniać zalety i walory…
Możesz mi wierzyć lub nie, ale po prostu przeczytaj ją sam/a…
Od dziś to mój niezbędnik na każdym spotkaniu biznesowym📚🥰 Dziękuję, Maria Grotyńska 💓💓💓”

mm

Magdalena Matusik

„Jak odnieść sukces w biznesie? Potrzebny jest KOP. Kompetencje. Odpowiedzialność. Pewność. Jak to zdobyć? Edukacja. Podstawa to edukacja. W każdym biznesie, w każdej dziedzinie życia.

Dlatego polecam książkę Marii Grotyńskiej – „Pasja Rodzi Sukces”. Marii Grotyńskiej nie trzeba przedstawiać. Top liderka network marketingu, a jej książka to pozycja naprawdę warta polecenia.”

mm

Maciej Maciejewski

„Marylko, znamy się od wielu, wielu lat i od początku podziwiam Cię jak budujesz i rozwijasz biznes w branży MLM w kraju, a z czasem za granicą. Jesteś kobietą mądra, zaangażowaną w to co robisz, rozumiejącą i pomagającą ludziom w realizacji ich marzeń.

Jestem bardzo dumna, że jestem w Twoim zespole, że mam wspaniałego lidera i nauczyciela ❤️. W swojej książce „PASJA RODZI SUKCES” pięknie opisujesz swoją historię życia, a także pokazujesz jak pracować w marketingu sieciowym aby być pięknym, zdrowym i bogatym 😘. Książka „Pasja Rodzi Sukces” jest dla mnie bestsellerem i często do niej wracam ❤️❤️❤️”

hj

Halina Jurkowska